~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Soutěže

4.Vyhodnocení Grafické a Fotografické soutěže

4. dubna 2012 v 13:34 | Bebe Sušenka
Je tu další vyhodnocení graficko-fotografické soutěže. Je to finále, takže tady jde o vše! Rozhodne se, kdo bude první a kdo druhý.
Změna! Rozhodla jsem se, že ve finále už o vítězi nerozhodnu já a anketa, ale jen anketa. Výtvory ohodnotím, ale nepřidělím body. Kolik budete mít bodů v anketě, tolik dostanete bodů. Takže vlastně záleží pouze na anketě. Doufám, že to chápete. Kdyby něco nebylo jasné, ptejte se.

Zadání 4.kola Grafické a Fotografické soutěže

28. března 2012 v 19:15 | Bebe Sušenka
Tentokrát už budu rozdávat ceny za třetí místo! Ale to až na konci článku. Toto kolo, neboli už to poslední finálové kolo jsem se rozhodla udělat grafické, protože fotografické už tu dvě byly.
Úkolem bude vytvořit dva oddělovače. Je na vás, jestli je uděláte složitější nebo vsadíte na jednoduchost. Můžete použít obrázky, můžete udělat rovné oddělovače nebo vlnité - je to úplně na vás, ale důležité je, aby byly dva.
Rozměry jsou také celkem na vás, ale nedělejte nic extra obřího ani malého, délku zhruba 4000-600 a šířka je na vás. Můžete pracovat v jakémkoli programu, ale nekopírujte!

3.Vyhodnocení Grafické a Fotografické soutěže

22. března 2012 v 16:52 | Bebe
Ahoj všichni!
Mám pro vás další vyhodnocení soutěže, tentokrát už vyhodnotím třetí kolo soutěže! Příští kolo už bude finálové a budou se rozdávat ceny. V dalším zadání, kdy vypadnou dva soutěžící, už rozdám nejen malou cenu pro čtvrté místo ve formě diplomu, ale už bude i větší cena - reklama na mém blogu po dobu jednoho měsíce+diplom+klikací ikonku. Takže toto kolo se snažte, protože soutěžíte už o pořádné ceny! Reklama na jeden měsíc je lákavá, ne?

+Změna! Rozhodla jsem se, že kdo soutěž vyhraje získá klikací ikonku+6 avatarů+diplom+reklamu; kdo bude druhý získá klikací ikonku+3 avatary+diplom+reklamu a kdo bude třetí získá klikací ikonku+diplom+reklamu.

Zadání 3.kola Grafické a Fotografické soutěže

26. února 2012 v 17:52 | Bebe
Tentokrát jsem se rozhodla, že udělám znovu fotografické kolo a ve finále bude grafické. V tomto kole bude vaším úkolem vyfotit město. Pokud bydlíte na vesnici, tak můžete vyfotit i vesnici. Prostě to vyfoťte tak, aby na fotce byl alespoň jeden dům nebo třeba silnice. Aby to nebyla jen příroda. Je jedno, jestli bude fotka zase zimní nebo ne, to je na vás.
Fotka bude v rozměrech 400x300 (zhruba), když bude o něco větší, tak to nevadí. Fotky nebudete kopírovat z Googlu a budou vámi focené! Zase můžete fotku trochu upravit v nějakém programu (ne moc). Omlouvám se, ale nic lepšího mě nenapadlo. Kdyby měl někdo nějaký problém nebo dotaz, tak se ptejte do komentářů nebo na mail.

2.Vyhodnocení Grafické a Fotografické soutěže

23. února 2012 v 16:16 | Bebe Sušenka
Ahoj! Máme tu druhé vyhodnocení grafické a fotografické soutěže. Vím, že už tu mělo být včera, ale nějak jsem na to zapomněla, přesto jedna soutěžící fotku neodevzdala. Fotky, které jste poslali jsou všechny nádherné a je těžké hodnotit vaše výtvory, když jsou všechny podobně krásné.

Zase připomínám, že ode mě dostanete maximálně 10 bodů (minimálně 0-v případě, že neodevzdáte, takže vlastně minimálně 1). Za anketu dostanou 3 lidé bonusové body-ten, kdo dostane v anketě nejvíc bodů, získá 5 bodů navíc; ten, kdo bude mít druhý největší počet bodů v anketě dostane 4 body navíc a třetí s největším počtem bodů z ankety 3 body navíc.
Tentokrát se to pokusím zkrátit, ne jako minule, kdy byl článek pomalu na 3 stránky..Navíc k těm fotkám toho nemám tolik co říct, buď se mi líbí a nebo nelíbí a něco bych na ní změnila (jestli mě chápete). No jdeme na hodnocení. Je to řazené přesně tak, jako minule (minule jsem to řadila podle toho, v jakém pořadí jste to odevzdali-už to pořadí nebudu měnit).

Zadání 2.kola Grafické a Fotografické soutěže

15. února 2012 v 18:22 | Bebe
Tak a máme tu zadání druhého kola graficko-fotografické soutěže. Protože je to i FOTOgrafická soutěž, tohle kolo bude fotografické. Vaším úkolem bude vyfotit jakoukoliv zimní krajinu (důležité je, aby to byla krajina nebo cokoliv z přírody!)
Pokud u vás není sníh a nemáte žádnou zimní fotku např.z minulého roku, tak můžete poslat i jarní. Ale musíte mi do mailu napsat, že jste neměli žádnou zimní fotku. Mylsím, že teď sněží skoro ve všech městech, takže to nebude problém.
Fotka bude nejlépe v rozměrech 400x300 nebo o něco větších. Fotky nebudete kopírovat z Googlu ani z jiných blogů apod.! Fotka bude vámi focená! Fotky můžete trochu upravit v nějakém programu.

1.Vyhodnocení Grafické a Fotografické soutěže

12. února 2012 v 10:36 | Bebe
Tak a máme tu 1. vyhodnocení fotograficko-grafické soutěže. 1.kolo je grafické.
Hodnotit budu já (max.10 bodů) a budete hlasovat dole pod článkem v anketě (ten, kdo získá nejvíc bodů od diváků dostane 5 bodů navíc, druhý dostane 4 body a třetí s největším počtem bodů dostane 3 body navíc.)
Chystám se hodnotit docela přísně, tak se na mě nezlobte. Když někdo bude mít třeba šest bodů, tak to není jako, že by se mi práce vůbec nelíbila, ale musím si nechat trochu rezervu :).

Článek bude asi hodně dlouhý, protože se budu snažit ke každému napsat co nejvíc, takže se pohodlně usaďte a jdeme hodnotit!

Soutěž: Grafická a Fotografická-přihláška+1.zadání

7. února 2012 v 18:33 | Bebe
Jak jsem psala už minule, nechci mít blog jen o soutěžích, takže čekejte tak jednu soutěž za měsíc. Tahle soutěž bude trochu větší než obyčejná bleskovka nebo tipovačka apod., tudíž budou i větší ceny! Bude trvat zhruba měsíc (přes jarní prázdniny soutěž pozastavím, protože spousta z vás možná nebude doma.)
Konec řečí, o co tedy půjde v této soutěži, jaké budou ceny, kdo bude hodnotit vaše práce-to vše se dozvíte v tomhle článku.

Bleskovka1

29. ledna 2012 v 20:29 | bebe
První bleskovka na mém blogu bude tak nějak o všem možném. Udělala jsem jí proto, aby tu byla taky trochu zábava a ne jen obyčejné články. Můžete se zapojit všichni! Pro každého bude dárek-ceny se dozvíte na konci článku!

1) Jezdíš na lyže nebo na snowboard?
2) Máš rád/a zimu?
3) Co budeš mít na vysvědčení z matematiky?
4) Modrá nebo růžová?
5) Kolik měříte centimetrů?
6) Těšíte se na druhé pololetí školy?
7) Líbí se ti můj blog?
8) Oblíbená barva?
9) Máš notebook nebo normální počítač?
10) Co chceš na diplom?
 
 

Reklama
Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort