~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Soutěže

Soutěž: Fotografická-5.zadání

27. července 2012 v 22:31 | Bebe
Ahoj po dlouhé době..já vím, já vím, prostě to tu flákám. A nejen blog (to ještě není tak hrozné), ale hlavně affs :/, což mi vadí skoro víc, protože vím že nadšení z toho asi nejste. No nic, k tématu.

Na další kolo vám nechám opravdu dost času. Navíc jedna soutěžící se vrací z dovolené 12. srpna, tak aby měla aspoň trochu času. Téma finálového kola je pohyb. Je to možná trochu těžší než minulá kola, ale přeci jen už je finále! Snad něco originálního vymyslíte a už se na fotky moc těším :). Čas máte do 20. srpna, takže času máte opravdu dost. Ve finálovém kole se už budou rozdávat větší ceny (reklamy, grafika..).

Soutěž: Fotografická-4.+5.Vyhodnocení

21. července 2012 v 11:08 | Bebe
Ahoj,
tak po dlouhé době je tu vyhodnocení 4. a zároveň 5. kola fotografické soutěže. Byly nějaké komplikace kvůli jedné soutěžící, která fotky kopírovala z internetu. Tak jsem se rozhodla vzít zpátky El a Erbanku, které vypadly. Ty ale musely fotit dvě témata najednou a tak jsem udělala zároveň 4. a 5. vyhodnocení. Maximální počet bodů od jednoho porotce je tedy 10+10 a porotci jsou tři, to znamená, že maximální počet bodů je 60.
El se pokoušela vyfotit jídlo a potom jela na dovolenou, takže se musela odhlásit. Nakonec tedy zbyla Erbanka, Jana janishka, Your-crazy-neighbor, Camilka a Mrs Tajemná. Mrs Tajemná ještě neposlala fotku na téma výhled :/. Jenže čekat už nemůžu. Taak jdeme hodnotit, dneska tu mám nového porotce a to mého bráchu.

Soutěž: Fotografická-4.zadání

2. června 2012 v 20:05 | Bebe sušenka
Ciao,
další zadání - tentokrát už čtvrtého kola - fotografické soutěže, je téma jídlo. Je na vás, jak to pojmete. Hodnotí se originalita! Můžete vyfotit jak sladké, tak slané jídlo. Zmrzliny, hamburgery, maso, tortily, bonbony. Je to na vás. Snad to není moc blbé téma :D a vyfotíte co nejoriginálnější a nejlepší fotku. Čas máte do 11.6. Nezapomínejte, že už je vás jen pět. V tomto kole vypadnou zase dva soutěžící a už zbydou jen tři a až budete tři, bude finále!

Soutěž: Fotografická-3.Vyhodnocení

1. června 2012 v 19:35 | Bebe+fotografové+porotci
V tomto kole vypadnou zase 2 soutěžící s nejmenším počtem hlasů od všech porotců. V tomto kole bylo 7 soutěžících a v příštím kole už jich bude jen 5! Maximum bodů, co jste mohli dostat, je 40. Zadání bylo vyfotit Nebe.
Myslím, že teď už všechny fotky jsou opravdu dokonalé a všichni, co se dostali až sem fotí úžasně. Je těžké za něco ubírat body, ale nemůžou mít všichni 40 :)

Soutěž: Fotografická-3.zadání

17. května 2012 v 17:00 | Bebe
Hello.
Je tu další zadání fotografické soutěže a s ním i diplomy a také se rozhodne, kdo vlastně v minulém kole vypadl!
Zadání druhého kola je vyfotit fotku na téma Nebe. Zase je jedno jak to pojmete. Čím originálnější, tím lepší. Můžete vyfotit samotnou oblohu, zvláštní zajímavé mraky, ale na fotce nemusí být pouze obloha, ale cokoli jiného. Prostě ať alespoň přes čtvrtinu fotky je nebe, jinak to nechám na vás. Můžete vybrat i nějakou fotku, kterou už máte delší dobu uloženou v pc, nemusíte fotit novou, ale to je asi jasné. Rozměry fotek můžete mít jaké chcete (třeba 400x300).
Čas máte do 27.května. Kdybyste potřebovali víc času, pište. Fotky posílejte na email babetm@seznam.cz (jako předtím) a budu ráda, když ještě připíšete přezdívku.

Soutěž: Fotografická-2.Vyhodnocení

15. května 2012 v 15:40 | Bebe
Tak a je tu vyhodnocení 2.kola fotografické soutěže! Jedna soutěžící se odhlásila, takže v tomto kole vypadne jakoby jen jeden soutěžící co poslal fotku + ona.
Celkem tedy bylo 9 soutěžících, ale 8 fotek. Maximum bodů je 40. Od každého porotce můžete dostat 10 bodů. Zadání bylo vyfotit vodu.

Soutěž: Fotografická-2.zadání

29. dubna 2012 v 15:00 | Bebe
Zadáním druhého kola bude vyfotit fotku na téma VODA. Je mi jedno, jak to pojmete. Můžete vyfotit minerálku (:D), rybník, řeku, vodopád, sklenici vody, kapky, louži, bazén - je to na vás. Zase na fotce nemusí být jen voda, ale jakékoliv pozadí. Můžete vybrat i nějakou fotku, kterou už máte delší dobu uloženou v pc, nemusíte fotit novou, ale to je asi jasné. Rozměry fotek můžete mít jaké chcete (třeba 400x300)
Čas máte do 10.května změna!. Kdybyste potřebovali víc času, pište. Fotky posílejte na email babetm@seznam.cz (jako předtím) a budu ráda, když ještě připíšete přezdívku.

Soutěž: Fotografická-1.Vyhodnocení

29. dubna 2012 v 9:42 | Bebe
Tak a je to tu :), vyhodnocení fotografické soutěže. Řekla bych, že fotky se celkově moc povedly a že bude asi těžké vybrat nejhorší. Celkem je 11 soutěžících a v tomto kole vypadnou 2 soutěžící s nejmenším počtem bodů. Maximum bodů je 40. Od každého porotce můžete dostat 10 bodů. Zadání bylo vyfotit strom.

Soutěž: Fotografická-přihláška+1.zadání

16. dubna 2012 v 17:42 | Bebe
Anketa, ve které jste určili, jakou soutěž chcete vypadá nerozhodně mezi grafickou a fotografickou soutěží, ale protože mám i samostatnou rubriku 'Fotky', tak jsem se rozhodla pro fotografickou soutěž. Bude to zase taková větší soutěž. Uvidíme kolik se přihlásí lidí.

Ceny za Grafickou a Fotografickou soutěž

15. dubna 2012 v 18:24 | Bebe
Fotograficko-Grafická soutěž nám končí. Bylo finále a nakonec vyhrála

Thing-of-heart

 
 

Reklama

Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort