~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Pleť

Balea Bodymousse Himbeere

17. července 2012 v 12:01 | Bebe
Dnes mám pro vás recenzi na tělovou pěnu s vůní malin od Balei. Je z limitované edice. Pokud nemáte rádi recenze, kde je samá chvála, tak možná nemusíte pokračovat ve čtení, tahle recenze bude opravdu kladná.
Trochu jsem poupravila recenze - nebo spíš hodnocení, možná víte, že už jsem jednou hodnotila pomocí Bebe Sušenek, tak to zůstává, jen je to trochu vylepšené..

Balea Med tělový krém

4. května 2012 v 15:29 | Bebe
Ahoj!
Dneska mám pro vás recenzi na Balea Med tělový krém pro suchou nebo citlivou pokožku. Mám s ním hodně dobré zkušenosti, takže recenze bude zase vcelku kladná.

Vyrob si peelingový sprchový gel

11. února 2012 v 13:27 | Bebe
Pro dnešek mám pro vás návod, který si můžete udělat v pohodlí domova a ušetřit tak peníze za peelingový sprchový gel z drogerie. Většinu z potřebných věcí má každý doma a když ne, tak to nevadí, protože se bez nich obejdeš. Jdeme na to!

Odličovače očí

16. prosince 2011 v 16:58 | BebeSušenka
Další recenze bude na dva kosmetické výrobky značky Nivea a Yves Rocher.Oba mám docela ráda, ale Yves Rocher tolik nedoporučuji-víc v článku.
Něco o odličovačích
Odličovače jsou velmi důležité pro naše oči.Než si jdete večer lehnout, určitě byste se měli odlíčit hned ze dvou důvodů: vaším očím by se určitě nelíbilo, kdybyste je před spaním důkladně neodlíčili.Na noc je to opravdu potřeba.Nánosy řasenky a stínů by vám přes noc neudělaly dobře.Druhý důvod, proč se večer odlíčit je, abyste ráno nevypadali ošklivě.Protože přes noc se vám řasenka rozmaže, stíny se roztečou atd.Takže to dělejte hlavně pro zdraví vašich očí a i pro krásu samozřejmě.
Je hodně důležité jak dobrý odličovač si vyberete? To je otázka, na kterou neumím moc dobře odpovědět, ale řekla bych to asi takhle: Vybíráte si kvalitní řasenky, stíny, tužky? Tak proč neinvestovat i do odličovačů? Odličovač vydrží docela dlouho, ale záleží na tom, jak často se líčíš.Životnost má okolo 2 let.
Více v celém článku
 
 

Reklama
Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort