~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Ostatní fotky

Světlo

10. června 2012 v 19:40 | Bebe
Ahojky,
dneska jsem vyfotila fotku na téma světlo do soutěže na Erbančině blogu. Jinak dneska jsem se hodně trochu učila přírodopis a taky matiku, protože zítra píšeme čtvrtletku, ale stejně zase nic neumím. A z příroďáku musím dostat jedničku, abych dostala dvojku na vysvědčení (to víte, přírodopis je totiž strašně těžký předmět, ze kterého se obvykle dostává trojka :D). No u mě je to naprosto normální.
Už se strašně těším na středu. Jedeme na výlet se školou do Plzně. Půjdeme do TechManie a do zoo. Sice v Techmanii jsem už byla a v zoo taky, protože do Plzně jezdím skoro každý měsíc, ale ze třídou to bude zase něco jiného a těším se tam. Kde jste byli na výletě vy nebo ještě někam teprve pojedete?

Fotky-Citron

25. dubna 2012 v 16:12 | Bebe Sušenka
Přidávám fotky citrónu. Fotila jsem je myslím včera. Upravila jsem barvy, aby byly sytější a barevnější. Líbí se vám?
Jinak brzy se můžete těšit na vyhodnocení fotografické soutěže, protože už chybí jen dvě fotky. Dneska nebo zítra všem třem porotcům pošlu všech deset fotek a oni k nim něco napíšou a udělí body. Já je potom taky ohodnotím a všechno hodnocení i se součtem bodů zveřejním. Už se na to těšíte? Já jo!

Fotky-Mix

24. února 2012 v 17:31 | Bebe
Přidávám zase pár fotek, většina z nich je z Plzně a Českých Budějovic. Pro větší velikost stačí kliknout na obrázek.

Fotky-Oko

18. února 2012 v 15:52 | Bebe

Koláže

11. ledna 2012 v 17:51 | Bebe
Zkoušela jsem udělat pár koláží v Picase, ale moc se mi nepovedly. Kdyby si je náhodou chtěl někdo vzít, tak si přečtěte pravidla na konci článku. Upozorňuji, že fotky jsem fotila sama, takže nevydávejte za své. První je s Prahou-všechny fotky jsou focené v Praze na podzim. Druhá je s šátkama-třeba pro nějaký blog o módě. Třetí je s různými fotkami přírody a květin. A čtvrtá, poslední jsou různé fotky přírody a tak dále.

1.Koláž-Praha/Podzimní

Fotky-Moje oko

8. ledna 2012 v 17:53 | bebe
Na tohle líčení jsem vám původně chtěla udělat fotonávod, ale radši zůstanu u těch fotek :).Nebo možná někdy příště vám ho udělám, když budete chtít. Fotky možná nebudou v nejlepší kvalitě, tak se předem omlouvám.

Fotky-největší blbosti

17. listopadu 2011 v 12:45 | BS (BebeSůša)
Fotky z posledních dvou týdnů (největší blbosti)...poznáte proč :)

 
 

Reklama
Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort