~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Ostatní

We are young

28. července 2012 v 15:45 | Bebe
Když jsem tu písničku poprvé slyšela, úplně jsem se do ní zamilovala! Teď je určitě moje nejoblíbenější, strašně moc se mi líbí. Pořád jí poslouchám dokola..to video je takové, no zajímavé :). A jak se líbí vám? Dám vám sem ještě překlad. Taky na YouTube nemá skoro žádné 'dislajky' a přitom hodně shlédnutí.

Connie Talbot

23. dubna 2012 v 17:24 | Bebe
Čauky!
Katuska může za to, že jsem objevila úžasnou talentovanou malou zpěvačku, která umí úžasně zpívat!

Connie byla v roce 2007 v anglickém populárním TV programu Britan's got a talent. Její úsměv a mezera mezi zuby si okamžitě získala srdce Simona Cowella a diváků. Connie tenkrát bylo pouhých šest let.
Connie se narodila 20.listopadu 2000. V současné době navštěvuje státní základní školu. Connie žije se svou matkou Sharon, svým otcem Gavinem a má dva starší sourozence, bratra a sestru - Joshe a Mollie.
Connie začala zpívat 'jakmile mohla mluvit' a strávila hodně hodin s babičkou Violet, která byla v té době hodně nemocná. Violet byla první osoba, která rozpoznala, že Connie je talentovaná zpěvačka, ale bohužel zemřela dříve, než se Connie stala mezinárodní senzací. Connie zpívala Amazing Grace na babiččině pohřbu.
Od té doby se tahle mladá dáma stala mezinárodním fenoménem, s vystoupeními po celém světě, miliony názorů na YouTube a s mnoha alby.
Connie Talbot je čím dál tím populárnější a to nejen ve Velké Británii, kde v roce 2007 vyšlo album Over the Rainbow, ale v celé Evropě, Asii a také v USA.
Guinnessova kniha rekordů dala dvě ocenění. Získala sedmé místo na Heatseakers grafu v Billboard Magazine a v jednotlivcích Three Little Birds dosáhla 1 bodu na Hot 100 Singles Sales grafu. Později v roce Connie vydala Connie Talbot's Christmas album.

Téma týdne

20. dubna 2012 v 20:08 | Bebe
Ahoj, dnes pro vás mám jen krátký článek s názvem 'Téma týdne', který jsem poslala Erbance. Není to zrovna obsáhlé, ale tak - víc k tomu už asi nevymyslím. Co si o tématech týdne myslíte vy?

Videotest-Jaký je váš učitel?

19. dubna 2012 v 19:09 | bebe
Ahojky!
Nejdřív musím říct, že jsem se opičila nebo inspirovala El., která má na blogu videotest o Simpsonech. Tak snad jí to nevadí, ale já jsem tyhle videotesty viděla na mnoha blozích - i Ladyvanilka je dělala.
Budete potřebovat tužku a papír. Na konci videa bude vyhodnocení. Tak co vám vyšlo? Já jsem zkoušela naší třídní a vyšlo mi nejvíc odpovědí C, takže slon v porcelánu (spíš slonice :D) taky že naší třídní moc nemusím.
Musela jsem zrušit hudbu ve videu, protože prý 'porušuji autorská práva' a YouTube mi video odstranilo. Na konci videa je Hudba: Lemon Tree, tak to ignorujte..

Opožděně..Veselé Velikonoce!

9. dubna 2012 v 21:32 | Bebe
Ahoj!
Byla jsem u babičky a tak na blog nebyl moc čas. Přednastavila jsem vám články, ale affs jsem nestíhala obíhat, takže se omlouvám. Chtěla jsem se dneska ještě na rychlo ozvat než půjdu do té hnusné budovy...ano, je řeč o škole!

Hezký zbytek Velikonoc všem!

Test: Jste opatrní? (2.část)

6. dubna 2012 v 8:54 | Bebe

2.část

testu Jste opatrní?

Test: Jste opatrní? (1.část)

6. dubna 2012 v 8:52 | Bebe
Ahoj!
Tento test je zase z knihy od Petera Laustera, která se jmenuje Testy Osobnosti.Tentokrát jsem vybrala test s názvem Jste opatrní? Takže pokud se chcete otestovat, vzhůru dotoho! Připravte si nějaký papír, na který budete psát své odpovědi.Test jsem rozdělila na dvě části, takže druhou půlku najdete v článku Test č.2(2.část)-Jste opatrní, který se tu objeví asi za pět minut :D.

Test: Jste sebejistí? (2.část)

5. března 2012 v 17:14 | Bebe Sušenka
Druhá část testu-Jste sebejistí? První část jste si mohli udělat v minulém článku-tady.

Test: Jste sebejistí? (1.část)

5. března 2012 v 17:11 | Bebe Sušenka
Dneska naprosto nemám žádné nápady na články, takže jsem se rozhodla udělat nouzové řešení-zveřejnit smazaný článek. Ten, kdo sem chodí pravidelně a dlouho (existuje vůbec někdo takový? :)), tak ví, že tu bývala rubrika testy. Tu jsem ale smazala, protože mi přišla nezajímavá a myslela jsem si, že si ty testy stejně nikdo nedělá. Dneska jsem se rozhodla znovu přidat jeden test. Je rozdělený na dvě části-tento článek a druhý článek, který zveřejním na chviličku. Test je poměrně dlouhý, ale myslím, že stojí za to ho dodělat do konce!

Sluchátka

22. února 2012 v 6:00 | Bebe
Ahoj, pro dnešek mám pro vás takové inspirace na různá sluchátka. Budu se věnovat těm velkým přes uši, i těm malým do uší :D. Proberu jejich klady a zápory a ukážu vám moje sluchátka a inspirace z internetu.

Sluchátka jsou v téhle době téměř nepostradatelná, ať už jdeš ven se projít nebo zaběhat nebo jsi ve škole a nudíš se k smrti, hudba ti pomůže se dostat zase do té správné nálady. Jenže pouštět si písničky nahlas před všemi se hodí jen někdy, proto nějaký 'vynálezce' vynalezl nepostradatelnou věc-sluchátka.
 
 

Reklama

Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort