~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Koníčky

Chipmunk v akci

23. července 2012 v 13:06 | Bebe
Ahoj,
tak dneska mám pro vás druhé video - Chipmunka, neboli takovou menší veverku s pruhem. Zase je to točené v Americe (Bryce Canyon).

Veverky v akci

22. července 2012 v 13:04 | Bebe
Ahojky,
videa jsem točila, protože se mi veverky strašně líbily. Potom jsem viděla i chipmunka, tak jsem ho taky natočila:). Chipmunka přidám do dalšího článku. Všechno je to zase z Ameriky. Snad tam bude něco (zajímavého) vidět.

Psaní všemi deseti (ATF)

14. června 2012 v 17:34 | Bebe sušenka
Umíte psát všemi deseti? Já píšu tak pěti, ale přesto si myslím, že píšu celkem rychle.
Psaní všemi deseti - neboli v anglické zkratce ATF (all ten fingers) se bude v budoucnu hodit asi úplně všem a je to hodně praktické. Sama bych se to rozhodně chtěla naučit, i když rychlost, kterou píšu teď mi zatím stačí.
Při této metodě psaní můžeš dokázat psát opravdu hodně rychle, třeba až 300 nebo 350 úhozů za minutu (pro srovnání, s mými šesti prsty udělám tak 180).

Ovoce - vyberte si!

12. června 2012 v 21:13 | Bebe sušenka
Dnes pro vás (zase po dvou dnech) mám článek hlavně pro ty, co chtějí zhubnout nebo chtějí jíst zdravě. Dneska se zaměřím jen na ovoce, v příštím článku na zeleninu. Vypíšu vám, co všechno konkrétní ovoce obsahuje.

Broskve
Broskev obsahuje vitamín C a vitamín A. Má 220 kJ/100 g.

Tip: Akvarelové pastelky

9. června 2012 v 12:29 | Bebe sušenka
Možná, že jste už o akvarelových pastelkách slyšeli, možná taky ne. Jedná se o pastelky, které se jakoby ředí vodou. Namalujete něco na papír a potom pastelku 'rozmažete' a přejedete jí štětcem namočeným do vody. Myslím, že podobné pastelky se nedají sehnat v normálním papírnictví, alespoň jsem je tam nikdy neviděla. Můžete je ale sehnat ve výtvarných potřebách.

Jak vybrat hotel?

6. května 2012 v 9:05 | Bebe Sušenka
Ahoj, rozhodla jsem se udělat takový extra dlouhý článek o výběru hotelu.
Nejdřív jsem to chtěla rozdělit do několika článků, aby to bylo kratší, ale neudělěla jsem to. Je mi jasné, že to nikdo číst nebude.
Protože jsem na tohle léto vybírala asi 9 hotelů, protože jedeme na dovolenou na tři týdny a budeme tam hodně cestovat a 'měnit' hotely. Strašně mě to baví, jsem tím úplně posedlá. Dá se říct, že je to takový můj koníček nebo spíš úchylka :D Já vím, jsem divná, ale třeba tenhle článek někomu pomůže, i když na léto má už asi většina lidí hotel zapykaný.

Dekorace pokoje

27. března 2012 v 5:00 | Bebe Sůša
Ahoj!
O článek si psala jedna spolužačka. Nic moc od toho článku nečekejte, ale tak třeba vás trochu inspiruje.
Na animaci se mi omylem dostal glóbus, toho si nevšímejte :D.

Fimo

19. března 2012 v 18:27 | Bebe Sušenka
Tento nápad na článek je od Monie, takže doufám, že jí to nevadí. Fimo určitě znáte nebo jste o tom minimálně slyšeli. Jedná se o hmotu, která slouží k výrobě různých šperků, postaviček - můžete si vyrobit co budete chtít. Je to hmota podobná plastelíně, která se vytvaruje do vámi určeného tvaru a potom se upeče, aby její tvar držel a byl pevný a tvrdý.
Po kliknutí na obrázek se zvětší náhled.

Jak si zpříjemnit uklízení

11. března 2012 v 6:00 | Bebe Sušenka
Dneska se tu pokusím rozebrat téma uklízení pokoje. Pro některé z nás je uklízení naprosto hrozná věc, kterou dělá jen z donucení nebo když to pokoj hodně potřebuje. Mě třeba nikdy uklízení nedělalo takové problémy, ale kdybych při tom nemohla poslouchat písničky apod., tak by mě to asi taky nebavilo. V tomto článku se vám tedy pokusím dát pár rad na to, jak si uklízení zpříjemnit.

Lyžování-mé příběhy

28. února 2012 v 6:00 | Bebe
Dnešní téma je lyžování. Řeknu vám tady spoustu mých PRAVDIVÝCH příběhů. Takže čtěte dál.
Skoro každý z nás už někdy lyžoval, ať už na lyžáku nebo s rodiči. Někdo jezdí jen do Čech na 'hory', ale někomu to nestačí a jede si zalyžovat do Itálie, Francie nebo třeba Rakouska. Já jsem spíš ten druhý případ :D. Nebaví mě lyžovat pořád na jedné sjezdovce, ráda to střídám a jezdím všude možně. Asi se najde spousta lidí, kteří lyžování nemusí, ale určitě si tenhle článek čtou i tací, kteří lyže milují, tak jako já.
 
 

Reklama

Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort