~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Fotky přírody

Prázdninové focení makrem

15. července 2012 v 21:04 | Bebe
Dneska mám pro vás pár slibovaných fotek kytek, na kterých byla taková zvláštní můra nebo motýl a jiný hmyz. Kytky mě hrozně baví fotit, snad se vám některé fotky zalíbí. Kvalita některých fotek bude horší, protože jsou jen výřezy z větších fotek, takže možná nebudou moc ostré.

Fotky-Rhodos

18. dubna 2012 v 5:00 | Bebe
Čauky!
Mám tu pár fotek pro milovníky léta (takže podle ankety to je většina lidí anketu dám zas epod článek, takže můžete hlasovat) a chci vám tím léto připomenout, protože je fakt hnusné počasí. Zimu mám moc ráda, ale déšť teda zrovna v oblibě nemám.
Fotky jsou z minulého roku z ostrovu Rhodos - určitě všichni znáte - je v Řecku. Bylo snad 45°C.
/Pro zvětšení klikni na obrázek/
↑Nově založený Twitter↑

Fotky-Šumava 3

3. dubna 2012 v 21:23 | Bebe
Já vim, už zase ty fotky..ale mě to strašně baví. Tyhle jsou zase ze Šumavy z minulého roku z léta. Nějaké dny byly hodně slunečné a horké, ale taky tam bývá (i v létě) dost zima a hnusně, takže některé fotky nejsou ani moc veselé.

Už se tam zase hrozně těším. Ale je tu trochu háček - jedeme tam o prázdninách asi na dvacet dní a pochybuju, že bych stihla přednstavit tolik článků. Internet tam možná bude, ale každý den určitě nebudou přibývat články. Čekejte tak jeden za tři dny :(. Ještě uvidím, třeba jich stihnu napsat a přednastavit hodně.
↑Moje oblíbená nádherná chalupa

Fotky-Šumava 2

31. března 2012 v 9:11 | bebe
Fotky jsou ze Šumavy z minulého roku v létě - mám pocit, že v červenci. Jak se vám líbí?

Fotky-Stezka v korunách stromů+Šumava

24. března 2012 v 10:40 | Bebe
Mám tu opět pár fotek, tentokrát z Bavorského lesa ze stezky v korunách stromů a Šumavy. Bylo to focené minulé léto (myslím), takže už je to dost staré. Stezku v korunách stromů doporučuji navštívit těm, co tam ještě nebyli, je to tam opravdu krásné a úplně nahoře je úžasný výhled. Tady je stránka, kde se dozvíte podrobnosti.
K fotkám z Bavorského lesa jsem ještě přidala pár fotek z Šumavy - taky z minulého léta.

Vzpomínky na léto

12. února 2012 v 17:00 | bebe
Nedavno začala zima a já už myslím na léto. Zimu mám ráda, je to moje nejoblíbenější roční období, ale jen díky tomu, že se jezdí na hory lyžovat, můžeme bobovat nebo sáňkovat (ještě pořád mě to baví) a že jsou Vánoce. Teď, když je venku taková zima a ještě k tomu není ani tolik sněhu, aby se dalo bobovat, tak už mě zima tolik neláká.
Projížděla jsem fotky a narazila na letní fotky, které jsem fotila, když jsme byli u moře v Řecku. Docela se mi ,,zastýskalo" a napadlo mě, že z nich udělám animaci a dám jí sem na blog. Ještě jsem přidala fotky z přírody, které jsem fotila taky v létě. Díky Monie teď umím udělat pořádnou animaci. Dřív jsem to uměla taky, ale jen v LogoMotion a tam to jde těžko, PhotoScape je na to mnohem lepší, takže díky Monie! :)
Tak se trochu pokochejte létem. Když kliknete na obrázek, tak se zvětší.
Moře-Řecko-Rhodos

Zimní fotky2

31. ledna 2012 v 17:40 | bebe
Pár fotek z minulého roku z lyží (konkrétně z Itálie)..

Zimní fotky

4. prosince 2011 v 9:51 | Bebe
Ahoj!
Hrozně mě mrzí, že ještě nepadá sníh, proto jsem udělala nové pozadí se sněhem, aby to alespoň naladilo zimní atmosféru.Tady je pár fotek z minulého roku, když byl sníh.

Fotky-Příroda

25. října 2011 v 20:29 | Bebe
Nejsem nějaký úžasný fotograf, takže fotky nejsou nic moc, ale chtěla bych slyšet váš názor na mé fotky a jak se vám líbí, popřípadě co byste udělali nebo vyfotili jinak.Budu moc ráda, když mi napíšete a poradíte, protože focení je vážně super koníček.Mě třeba hlavně baví fotit přírodu nebo města, někoho zase lidi, někoho zvířata, někoho věci.Tyto fotky jsou z Římova a Plzně.Není jich moc, ale snad brzy přidám nějaké další.Fotíte také rádi?

Fotky z Šumavy

12. srpna 2011 v 15:55 | BebeSůša
Pár fotek z Šumavy:
 
 

Reklama
Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort