~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Deníček

18.6.2012|Školní tričko

18. června 2012 v 15:49 | Bebe sušenka
V rychlosti vám sem dám fotku našeho školního trička. Strašně se mi líbí! Až na to, že je dost velké, ale aspoň mi vydrží.
Jinak dneska jsem nebyla ve škole, protože mi nějak nebylo dobře (už včera).
V sobotu jsem byla na oslavě 50-tých narozenin mého 'vzdáleného' strejdy. Bylo tam snad třicet lidí, dva velké stany na zahradě, 50 litrů vína (taky jsem si dala, ale pššt :D). Přiletěla dokonce jedna příbuzná až z Afriky. Hráli jsme tenis na jejich zahradě, ještě s jednou holkou, mým bráchou a jedním klukem. To byl ten den, kdy bylo šílené vedro. Domů jsme se pak vrátili asi v půl druhé v noci.
A v neděli byla další oslava, další padesátiny, tentokrát taťkovo. Slavili jsme je v restauraci. Jídlo ale nebylo moc dobré, dneska mi z něho bylo nějak špatně. Ale oslava to byla dobrá. Přijela babička z Plzně, sestra druhé babičky z Plzně + dcera druhé babičky z Plzně (už jsem se v tom zamotala).

4.6.2012 + Fotka do soutěže

4. června 2012 v 20:04 | Bebe
Už dlouho tu nebyl 'deníček', tak zase něco málo z mého nudného života napíšu. Ještě se chci zase omluvit, že nestíhám psát na blog - ve škole toho teď máme mraky a vůbec se to nedá stíhat.

23.5.2012

23. května 2012 v 18:13 | Bebe Sušenka
Zase nějaký 'smysluplný' článek. Na nic jiného než deníček se dneska asi nezmůžu.
Dneska jsme měli ve škole tělák a hráli softbal. Bylo neuvěřitelné horko a všem docházelo pití :D. Čtvrtou hodinu jsme psali test z fyziky. Předpokládám, že to bude tak za tři, možná dvojka. Měli jsme suplovanou němčinu a jako zázrakem jsme se dívali na film (to se v naší škole může stát?) Protože jsou maturity, tak se skoro žádná třída moc neučí. Nám včera a v pondělí odpadla poslední hodina. Zpět k dnešku. Dívali jsme se na nějakou pohádku Bratří Grimmů, ale byl to spíš film. A poslední hodinu při angličtině jsme sice neměli suplovanou, ale měli jsme se dívat na Shreka v angličtině. Nakonec jsme se nedívali, protože bylo něco s

3.5.2012

3. května 2012 v 16:50 | Bebe
Já vím, poslední dobou nepřidávám moc článků, ale nějak prostě nejsou nápady. Čas by byl. No k tématu: Posledních pár dní jsem hodně předělávala staré články, měnila písmo, obrázky, něco k článkům připisovala atd. Taky jsem přemýšlela, že začnu psát nějakou povídku a asi by mě to i bavilo, ale zatím jsem nedostala žádný 'dobrý' nápad. A navíc nevím, jestli by vás to bavilo. Prostě ještě nevím. Ale pod článek dám anketu. Taky jsem přemýšlela, že bych založila nějakou úplně novou rubriku. Třeba DIY (do it yourself). Prostě mám chuť to tu trochu předělat a nějaké rubriky přidat. Taky si asi dneska (nebo v nejbližších dnech) nainstaluji Photoshop Elements (zjednodušená verze Photoshopu vyrobená pro méně chápavé lidi jako jsem já, ještě že lidstvo má pro tyhle lidi pochopení :D). Obdivuji, jak někdo umí skvěle grafiku a já bych strašně chtěla alespoň trochu tu grafiku ovládat a něco málo se naučit.

26.4.2012|To snad ne?!

26. dubna 2012 v 17:59 | Bebe
Dobře, nestalo se nic tak hrozného. Ale asi si umíte představit, jak to dokáže naštvat..Před asi tak hodinou jsem začala dělat lyrics na YouTube k písničce Rolling in the deep od Adele. Dělala jsem to v Movie Makeru. Už jsem s písničkou byla skoro hotová a těšila se na to, jak ji dám na YouTube a Movie Maker mi napsal, že program bylo nutné neočekávaně ukončit, takže celá hodinová práce byla ve 'vy víte čem'. Já vím, měla jsem si to pro jistotu průběžně ukládat. Taky vás takové věci dokáží naštvat?

12.4.2012

12. dubna 2012 v 18:43 | Bebe
Ahoj, dnes jen takový trochu deník. Já vím, už zase. Colorka, kterou vidíte napravo je do soutěže, takže nekopírujte (ani se zdrojem). Mimochodem, co na ní říkáte? Mě se i docela líbí. Asi první věc, kterou jsem si pochválila.

Dneska ráno jsem zase nestíhala a ještě k tomu venku tak hrozně pršelo, že se to nedalo snést. Přišly jsme s kamarádkou do školy a byly tak promočené, že z nás tekla voda :D. Ani deštník nás nezachránil. Bílé botičky to bláto asi navždycky budou nenávidět. Ve škole se nic zvláštního nedělo, normální obyčejný den. Akorát jednu hodinu jsme měli tak trochu volnou, jelikož naše učitelka hudebky zase chyběla. Dostala jsem trojku ze zemáku, takže super. Myslela jsem, že budu mít tak nejlíp čtyřku. Ale musím se vám pochlubit - tohle pololetí mi zatím nevychází žádná trojka. Což je u mě výkon. Po škole jsem byla na doučování z němčiny spolu s mým bráchou. Cestou domů jsme potkali starou kamarádku ze základky. Dneska mě ještě čeká napsat celou fyzikální olympiádu. Měli jsme na to skoro půl roku, ale já (jako skoro celá třída) jsem to samozřejmě začala dělat dneska. Nebo spíš ještě nezačala. Navíc nám zítra učitelka na fyziku rozdá test z kapalin, který mám totálně špatně. Takže dneska už se na lepší článek nezmůžu.
Zítra se ale dočkáte nějaké recenze. Zítra ukončuji anketu a budou tu ceny za fotograficko-grafickou soutěž + reklamy. Asi zahájím novou soutěž, protože jste jí chtěli. Možná to bude klasická SONB anebo spíš fotografická, ještě se uvidí. Potom pro vás mám další rozhovor s moc milou blogerkou. Ale bude to asi během příštího

29.3.2012

29. března 2012 v 13:18 | bebe
Dneska jsem zůstala doma, protože mi bylo špatně, bolelo mě břicho, teplota atd. Poslední dobou jsem hodně nemocná, naposled to bylo asi před čtrnácti dny, ale zítra už asi do školy půjdu. Tak nějak polehávám v posteli, čtu si vaše články, plánuju budoucnost (já a plánovat budoucnost?), myslím tím ale blog, prázdniny a tak. Přemýšlím, že založím Facebookovou stránku blogu a asi to i udělám, ale nemám ráda Facebook a ani už tam moc nechodím (jen když potřebuju něco do školy). Pokud bych ji založila, tak vám samozřejmě dám vědět.

A teď k nadpisu článku - Bebe chce Photoshop. Proč? Ano já vím, říkala jsem, že Photoshop nechci. Ale časy se změnily a já bych se s Photoshopem ráda seznámila. Nechci si ale kupovat tu verzi za 16 tisíc, to by rodiče asi fakt nezaplatili, ale napadlo mě, že bych zkusila tu měsíční verzi zdarma. Stahovat nelegálně zdarma to vážně nebudu. Jenže to vidím tak, že za ten měsíc se to možná jakž takž naučím používat - je to podle mě strašně krátká doba. Já nevím. Strašně bych to chtěla umět, protože s Picnicem, PhotoFiltrem a Photoscapem toho asi moc nedokážu. Dřív jsem měla ještě Gimp a i v něm jsem neuměla pracovat (to asi není normální), tak by mě zajímalo jak by to asi vypadalo s Photoshopem :D. Neznáte třeba nějakou verzi, která by byla tak do pěti tisíc? To asi není, co? No ani to by asi rodiče nezaplatili, ale tak alespoň něco. Třeba bych si jí přála k narozkám.
Myslím, že by mě ta grafika hodně bavila. No nic. Štve mě to. Jak jste to vyřešili vy, co máte Photoshop?

10.3.2012|Jarní prázdniny

10. března 2012 v 6:00 | Bebe
Právě dnes nám-jihočechům začaly jarní prázdniny-volno, ale taky učení a úkoly, pro mě lyžování, pro někoho možná naprostý relax a sledování televize.
Co to znamená pro vás? Asi jen to, že tu možná nebude tolik článků. Nebo jich tu možná naopak bude hodně, těžko říct. Ale každopádně mám nějaké přednastavené, asi to nevydržím a řeknu jaké: zítra ráno se můžete těšit na článek s názvem Jak si zpříjemnit uklízení (už jsem tenhle článek měla dlouho uložený v rozepsaných, tak proč ho nedopsat?), dále video o mé nové tašce a jeden outfit. Ale chystám recenzi na bráchův mobil-ZTE Skate. Nevím, kdy se tu objeví, ale snad by to mělo být co nejdříve. Toť k článkům. Co ještě chystám? To vůbec netuším. Většinou mě něco napadne v průběhu dne, ale do večera to zapomenu a vzpomenu si na to až další den, takže články vymýšlím až odpoledne/večer.
Potom ještě jedna věc-až skončí graficko-fotografická soutěž, tak chystám nějakou novou, třeba jen fotografickou o pořádné ceny (možná i hmotné, uvidím). Bude tam asi i porota. Ještě to musím pořádně promyslet.
Jinak dobrá zpráva je, že mě zase chytla 'psací nálada', takže snad nebudu na blog 'kašlat'.

27.2.2012

27. února 2012 v 19:18 | Bebe
Ahoj!
Dneska byl dobrý den. Ráno se mi sice vůbec do školy nechtělo, ale když jsme s kamarádkou dorazily do školy, tak už jsem se smířila s tím, že do té školy jít musím. První hodinu jsme psali test z dějepisu-mám ho úplně naprosto špatně, kdyby vás zajímalo, co z něj budu mít, tak vám to napíšu. Druhá hodina byla matematika, bereme shodnost trojúhelníků, takže nic těžkého. Potom jsme měli dvě hodiny výtvarky a kreslili jsme knihovnu. Zatím to nemám hotové. Moc se mi to nepovedlo, zjistila jsem, že vůbec neumím kreslit postavy a knížky :D.

9.2.2012

9. února 2012 v 10:19 | Bebe
Pořád jsem nemocná a tak by tu mohlo dneska zase být víc článků, ještě uvidím. Na začátek bych vám chtěla strašně poděkovat, protože včera navštívilo můj blog rekordních 187 lidí! (podle blog.cz) Opravdu vám moc děkuju, že můj blog navštěvujete, nikdy jsem netušila, že bude bebesusenkyblog.blog.cz tak slavný-alespoň pro mě je to dost velké číslo. Děkuju, že čtete mé články, i když jsou nudné, někd dost dlouhé a nejsou o ničem- ta čeština je zvláštní, nejsou o ničem-v tom jsou dva zápory, takže by to měla být kladná věta, ne? Já bych asi normálně řekla jsou o ničem. Ale vlastně je to úplně jedno..

 
 

Reklama

Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort