~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Amerika

Fotky z USA (San Francisco)

16. července 2012 v 22:20 | Bebe
Ahoj!
Dneska jsem tu zase s fotkami (ze SF) a zítra tu bude jedna recenze (překvapení). Dneska jsem byla nakupovat za vysvědčení (to brzo :D), dostala jsem peníze od babičky, i když vysvědčení nebylo moc pěkné a koupila si nějaké nepotřebné věci. Jinak mám pro vás ještě skvělý tip na jedu šťávu, která chutná jako mojito, takže sem dám asi recept, ale to až spíš ve středu.

Fotky z USA (Los Angeles, Monterey)

13. července 2012 v 21:27 | Bebe
Dnes mám pro vás další část fotek z Ameriky. Je to zbytek z Los Angeles a začátek San Francisca. Doufám, že se budou líbit. Přidala jsem k nim zase komentáře :).

Fotky z USA (Let, Los Angeles)

12. července 2012 v 14:01 | Bebe
Na konci června jsem letěla s rodiči a s bráchou na západní pobřeží Ameriky. Původně jsem vám o tom ani nechtěla psát (nechtěla jsem, aby to vypadalo, že se vychloubám nebo tak něco. I když věřím, že spousta z vás by tam ani nechtěla..:)), ale potom jsem si to rozmyslela a řekla si, že vy byste ty fotky možná uvítali. Dohromady jich mám asi 1400, dám vám jich sem tak 100 (?) a rozdělím to do několika článků.
Jinak omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, byla jsem na té dovolené a na červenec už jsem měla přednastavený jen jeden článek. Na srpen těch článků taky nečekejte moc, zase budu na Šumavě pak na kolech a v Plzni u babičky s dědou. Jinak v neděli má k nám přijet babička s dědou, budeme jim ukazovat ty fotky a možná někam vyrazíme na výlet.
Jak si užíváte prázdin? Byli jste už na nějaké dovolené? Chcete podrobnosti o tomto výletě? :)
 
 

Reklama
Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort