~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Březen 2012

Fotky-Šumava 2

31. března 2012 v 9:11 | bebe |  Fotky přírody
Fotky jsou ze Šumavy z minulého roku v létě - mám pocit, že v červenci. Jak se vám líbí?

Rozcestník-Seriály+Filmy+Knížky

30. března 2012 v 16:20 Seriály+Filmy+Knížky
-recenze na seriály, mé oblíbené seriály
-recenze na filmy, mé oblíbené filmy
-recenze na knížky, co doporučuji

29.3.2012

29. března 2012 v 13:18 | bebe |  Deníček
Dneska jsem zůstala doma, protože mi bylo špatně, bolelo mě břicho, teplota atd. Poslední dobou jsem hodně nemocná, naposled to bylo asi před čtrnácti dny, ale zítra už asi do školy půjdu. Tak nějak polehávám v posteli, čtu si vaše články, plánuju budoucnost (já a plánovat budoucnost?), myslím tím ale blog, prázdniny a tak. Přemýšlím, že založím Facebookovou stránku blogu a asi to i udělám, ale nemám ráda Facebook a ani už tam moc nechodím (jen když potřebuju něco do školy). Pokud bych ji založila, tak vám samozřejmě dám vědět.

A teď k nadpisu článku - Bebe chce Photoshop. Proč? Ano já vím, říkala jsem, že Photoshop nechci. Ale časy se změnily a já bych se s Photoshopem ráda seznámila. Nechci si ale kupovat tu verzi za 16 tisíc, to by rodiče asi fakt nezaplatili, ale napadlo mě, že bych zkusila tu měsíční verzi zdarma. Stahovat nelegálně zdarma to vážně nebudu. Jenže to vidím tak, že za ten měsíc se to možná jakž takž naučím používat - je to podle mě strašně krátká doba. Já nevím. Strašně bych to chtěla umět, protože s Picnicem, PhotoFiltrem a Photoscapem toho asi moc nedokážu. Dřív jsem měla ještě Gimp a i v něm jsem neuměla pracovat (to asi není normální), tak by mě zajímalo jak by to asi vypadalo s Photoshopem :D. Neznáte třeba nějakou verzi, která by byla tak do pěti tisíc? To asi není, co? No ani to by asi rodiče nezaplatili, ale tak alespoň něco. Třeba bych si jí přála k narozkám.
Myslím, že by mě ta grafika hodně bavila. No nic. Štve mě to. Jak jste to vyřešili vy, co máte Photoshop?

Astor Volume Diva

29. března 2012 v 9:24 | Bebe |  Líčení
Dnešní recenze bude na řasenku od Astor, kterou už mám docela dlouho. Tak snad se vám bude recenze líbit. Nedá se říct, že jsem s ní nespokojená, ale určitě existují i lepší řasenky. Jak asi víte, Astor má stejné řasenky v jiných barvách (zlatá, modrá, černá, růžová...), každá má umět něco trochu jiného a tahle stříbrná je voděodolná a má dodat objem.

Zadání 4.kola Grafické a Fotografické soutěže

28. března 2012 v 19:15 | Bebe Sušenka |  Soutěže
Tentokrát už budu rozdávat ceny za třetí místo! Ale to až na konci článku. Toto kolo, neboli už to poslední finálové kolo jsem se rozhodla udělat grafické, protože fotografické už tu dvě byly.
Úkolem bude vytvořit dva oddělovače. Je na vás, jestli je uděláte složitější nebo vsadíte na jednoduchost. Můžete použít obrázky, můžete udělat rovné oddělovače nebo vlnité - je to úplně na vás, ale důležité je, aby byly dva.
Rozměry jsou také celkem na vás, ale nedělejte nic extra obřího ani malého, délku zhruba 4000-600 a šířka je na vás. Můžete pracovat v jakémkoli programu, ale nekopírujte!


Google Analytics

28. března 2012 v 5:00 | Bebe Sušenka |  Jiné (programy, o blogu..)
Dnes pro vás mám takový menší tip na skvělý a užitečný program od milovaného Googlu, bez kterého by se většina z nás neobešla. Google Analytics je vlastně takový statistický program, který slouží na to, abyste se dozvěděli odkud jsou lidé, kteří chodí na váš blog; kolik přesně na váš blog přijde za den lidí; máte tam spoustu různých grafů, takže z nich přesně vidíte, jestli vaše návštěvnost stoupá nebo klesá; můžete vidět, kolik lidí je právě online; z jakých států k vám lidé chodí; průměrnou dobu na webu, kterou stráví na vašem blogu a spoustu dalích užitečných informací!

Dekorace pokoje

27. března 2012 v 5:00 | Bebe Sůša |  Koníčky
Ahoj!
O článek si psala jedna spolužačka. Nic moc od toho článku nečekejte, ale tak třeba vás trochu inspiruje.
Na animaci se mi omylem dostal glóbus, toho si nevšímejte :D.

Názory čtenářů: Kopírování

26. března 2012 v 5:00 | Bebe Sušenka |  Názory čtenářů
Název článku vám asi nic moc neřekl, ani bych se nedivila :). Rozhodla jsem se, že udělám takový menší projekt. O co půjde vám vysvětlím v tomto článku. Nepůjde o soutěž, ale spíš o to, abyste se prosadili a napsali něco k tématu, které já každý měsíc vyberu.

Co je to projekt Názory čtenářů?
Každý měsíc zveřejním článek s jedním tématem, na které kdokoli napíše svůj názor, mini článeček mi potom pošlete na email (babetm@seznam.cz). Já potom článek s názory čtenářů zveřejním, ale nijak nevyhodnotím. Bude to pro vás možná trochu reklama, ale hlavně zábava. A navíc si všichni návštěvníci mého blogu budou moci přečíst váš názor na dané téma. Názory čtenářů tu tedy budou každý měsíc.

Fotky-Stezka v korunách stromů+Šumava

24. března 2012 v 10:40 | Bebe |  Fotky přírody
Mám tu opět pár fotek, tentokrát z Bavorského lesa ze stezky v korunách stromů a Šumavy. Bylo to focené minulé léto (myslím), takže už je to dost staré. Stezku v korunách stromů doporučuji navštívit těm, co tam ještě nebyli, je to tam opravdu krásné a úplně nahoře je úžasný výhled. Tady je stránka, kde se dozvíte podrobnosti.
K fotkám z Bavorského lesa jsem ještě přidala pár fotek z Šumavy - taky z minulého léta.

Co se chystá?

23. března 2012 v 20:22 | Bebe |  Novinky, nové designy
Tak mám zase chuť napsat trochu info článek, tak snad se neurazíte.
Pro zvětšení klikněte na obrázek.
Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort