~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Únor 2012

(Android) nový náhrdelník

5. února 2012 v 19:41 | Bebe |  Móda
Včera jsem byla v Plzni a zavítala do nákupního centra-Plaza. Vybrala jsem si nový nádherdelník. Asi vás napadne, proč ten směšný nadpis. Náhrdelník je totiž s robotem, trochu podobným Android robotovi (dobře, uznávám není tak podobný, ale Android je pro něj skvělé jmnéno) Android má kulatější hlavu a Android na nádherdelníku vypadá o dost lépe, už je kvůli diamantovým očkám. Pro představu tady máte srovnání:
Takhle vypadá můj Android náhrdelník

Poděkování

5. února 2012 v 17:24 | Bebe |  Jiné (programy, o blogu..)
Na začátek bych se chtěla omluvit, že jsem nenapsala ve čtvrtek ani včera žádný článek. Důvod? Byla jsem u babičky. Na pátek jsem stihla přednastavit článek s fotkama morčat, ale víc jsem nestihla.

No, zpět k nadpisu. Poděkovat bych chtěla dvěma blogům, které mi udělaly oddělovače a klikačku. Je to trochu pozdě, ale tak lepší pozdě než vůbec.
Ti všímavější si mohli všimnout, že klikačka už je umístěná v menu. (Poslední dobou mám v tom menu doslova bordel, takže to brzy ,,uklidím".) Moc bych chtěla poděkovat šikovné slečně, která mi klikačku dobrovolně vyrobila. Je opravdu nádherná. Takže až budete chtít něco zkopírovat, můžete použít místo zdroje právě tuhle parádní klikačku, na které je napsána právě adresa mého blogu. Takže ještě jednou děkuju a tady je ukázka.

Klikačku vyrobila http://pll-secret.blog.cz/.

Fotky-Morčata

3. února 2012 v 10:00 | Bebe |  Fotky zvířat
Přidávám fotky mých morčátek, nejsou nic moc (fotky! ne morčata). Jsou to moje upravené fotky, takže prosím nekopírujte-no stejně je tam zdroj.
Když kliknete na obrázek, tak se zvětší.

Samsung Galaxy Note

1. února 2012 v 14:53 | Bebe |  Mobily
Samsung Galaxy Note je celkem novinka na trhu. Není úplně nový a je dost možné, že už jste o něm slyšeli. Je to mobilní telefon značky Samsung, který se vyznačuje svojí velikostí, OS Android, kvalitním fotoaparátem a určitě patří mezi nejlepší mobily. I cena je tím pádem vyšší (od 12 000 Kč). Já tenhle mobil nemám, takže nemůžu říct, jaký je, ale četla jsem mraky recenzí, takže o něm vím docela hodně.
Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort