~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Únor 2012

Rozcestník-Jiné

16. února 2012 v 19:37 Jiné
-témata týdne na blog.cz aneb co si o tom myslím já
-testy, tipy, články o Vánocích a Velikonocích atd.
-ptejte se na otázky a já vám odpovím
-Každý měsíc zveřejním nové téma, na které čtenáři píší svůj názor. Jejich názory se potom objeví tady na blogu.
-rozhovory s jinými blogery
Konec světa

16. února 2012 v 16:25 | Bebe |  Ostatní
Tenhle článek dělám do sutěže na tomto blogu.
Kdy má nastat konec světa? Podle některých lidí má skončit přesně 21.12.2012. proč zrovna tohle datum? 20.12.2012-dvě stejná čísla po sobě, ale aby to bylo zajímavější, tak si někdo vymyslel, že svět skončí přesně den po tomto datumu-na zimní slunovrat.

Zadání 2.kola Grafické a Fotografické soutěže

15. února 2012 v 18:22 | Bebe |  Soutěže
Tak a máme tu zadání druhého kola graficko-fotografické soutěže. Protože je to i FOTOgrafická soutěž, tohle kolo bude fotografické. Vaším úkolem bude vyfotit jakoukoliv zimní krajinu (důležité je, aby to byla krajina nebo cokoliv z přírody!)
Pokud u vás není sníh a nemáte žádnou zimní fotku např.z minulého roku, tak můžete poslat i jarní. Ale musíte mi do mailu napsat, že jste neměli žádnou zimní fotku. Mylsím, že teď sněží skoro ve všech městech, takže to nebude problém.
Fotka bude nejlépe v rozměrech 400x300 nebo o něco větších. Fotky nebudete kopírovat z Googlu ani z jiných blogů apod.! Fotka bude vámi focená! Fotky můžete trochu upravit v nějakém programu.

Top 5 nejlepších notebooků (15.2.2012)

15. února 2012 v 16:46 | Bebe |  Notebooky
Ahoj!
Omlouvám se, že jsem včera nic nepřidala, nějak nebyl čas ani nálada.
Ten, kdo sem chodí pravidelně si možná pamatuje na článek, ve kterém jsem psala top 5 nejlepších mobilů. Dneska bych vám ráda ukázala top 5 nejlepších notebooků. Takže jestli sháníte nový notebook, doporučuji si kouknout na tuhle stránku a přečíst si následující článek. Vezmu to stručně, abych vás neunudila. A taky bych ještě dodala, že nejsem přes notebooky expert, takže nečekejte nějaký odborný výklad :D.

Oddělovače-Stíny

13. února 2012 v 15:44 | Bebe |  Grafika
Trochu jsem se nudila a vytvořila tyhle oddělovače. Kdyby je někdo chtěl, tak se zdrojem nebo klikacím zdrojem-ikonkou v menu!

Vzpomínky na léto

12. února 2012 v 17:00 | bebe |  Fotky přírody
Nedavno začala zima a já už myslím na léto. Zimu mám ráda, je to moje nejoblíbenější roční období, ale jen díky tomu, že se jezdí na hory lyžovat, můžeme bobovat nebo sáňkovat (ještě pořád mě to baví) a že jsou Vánoce. Teď, když je venku taková zima a ještě k tomu není ani tolik sněhu, aby se dalo bobovat, tak už mě zima tolik neláká.
Projížděla jsem fotky a narazila na letní fotky, které jsem fotila, když jsme byli u moře v Řecku. Docela se mi ,,zastýskalo" a napadlo mě, že z nich udělám animaci a dám jí sem na blog. Ještě jsem přidala fotky z přírody, které jsem fotila taky v létě. Díky Monie teď umím udělat pořádnou animaci. Dřív jsem to uměla taky, ale jen v LogoMotion a tam to jde těžko, PhotoScape je na to mnohem lepší, takže díky Monie! :)
Tak se trochu pokochejte létem. Když kliknete na obrázek, tak se zvětší.
Moře-Řecko-Rhodos


1.Vyhodnocení Grafické a Fotografické soutěže

12. února 2012 v 10:36 | Bebe |  Soutěže
Tak a máme tu 1. vyhodnocení fotograficko-grafické soutěže. 1.kolo je grafické.
Hodnotit budu já (max.10 bodů) a budete hlasovat dole pod článkem v anketě (ten, kdo získá nejvíc bodů od diváků dostane 5 bodů navíc, druhý dostane 4 body a třetí s největším počtem bodů dostane 3 body navíc.)
Chystám se hodnotit docela přísně, tak se na mě nezlobte. Když někdo bude mít třeba šest bodů, tak to není jako, že by se mi práce vůbec nelíbila, ale musím si nechat trochu rezervu :).

Článek bude asi hodně dlouhý, protože se budu snažit ke každému napsat co nejvíc, takže se pohodlně usaďte a jdeme hodnotit!

Vyrob si peelingový sprchový gel

11. února 2012 v 13:27 | Bebe |  Pleť
Pro dnešek mám pro vás návod, který si můžete udělat v pohodlí domova a ušetřit tak peníze za peelingový sprchový gel z drogerie. Většinu z potřebných věcí má každý doma a když ne, tak to nevadí, protože se bez nich obejdeš. Jdeme na to!

Bez hranic

10. února 2012 v 8:48 | Bebe |  Společenské
Další recenze bude na stolní vědomostní hru, kterou jsem dostala k Vánocům. Hraju jí moc ráda. Není těžká na pochopení a je zábavná.Zkusím vám jí vysvětlit, ale neslibuju, že se to povede.

Design#1

9. února 2012 v 20:32 | Bebe |  Grafika
Tak jsem zkoušela jen tak ze srandy udělat design a vzniklo z toho toto. Já vím, že to není zrovna hezký design, ale je první, který jsem udělala ve Photofiltru a doupravila v Picniku. Asi si řeknete, že jsem lama a nezvládnu nic lepšího a proč to dávám na blog-chci slyšet váš názor a kritiku a nejlépe kdybyste mi řekli, co je na něm udělané špatně (kromě toho, že je celý ošklivý). Doba výroby byla krátká, měla jsem ho hotový hned, možná kdybych si s tím trochu víc pohrála, že by vypadal lépe, ale zatím se ve Photofiltru učím a zkouším, co která ikonka znamená. Kdyby ten design čirou náhodou někdo chtěl, stačí se ozvat na mail, který najdete v menu. Udělala jsem k němu i pozadí, viz zkušebný blog.


Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort