~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Únor 2012

Essence Colour&Go

29. února 2012 v 6:00 | Bebe |  Nehty
Pro dnešek mám recenzi na laky na nehty od Essence z řady Colour&Go. Tyhle laky má spousta lidí, hlavně kvůli skvělé ceně a dlouhé výdrži, ale přesto mají pár much. Recenzi na zelený lak (Lime up!) jsem psala tady, ale nakonec jsem si koupila ještě jeden lak z této řady, aby zelenému nebylo smutno. Je to jemně fialovo-růžový lak. Chtěla jsem něco hodně jemného a růžového, ale nakonec jsem si vybrala tenhle do fialova, protože růžový neměli.
V minulé recenzi jsem už o laku něco málo napsala, dnes se to pokusím ještě rozšířit.

Lyžování-mé příběhy

28. února 2012 v 6:00 | Bebe |  Koníčky
Dnešní téma je lyžování. Řeknu vám tady spoustu mých PRAVDIVÝCH příběhů. Takže čtěte dál.
Skoro každý z nás už někdy lyžoval, ať už na lyžáku nebo s rodiči. Někdo jezdí jen do Čech na 'hory', ale někomu to nestačí a jede si zalyžovat do Itálie, Francie nebo třeba Rakouska. Já jsem spíš ten druhý případ :D. Nebaví mě lyžovat pořád na jedné sjezdovce, ráda to střídám a jezdím všude možně. Asi se najde spousta lidí, kteří lyžování nemusí, ale určitě si tenhle článek čtou i tací, kteří lyže milují, tak jako já.

27.2.2012

27. února 2012 v 19:18 | Bebe |  Deníček
Ahoj!
Dneska byl dobrý den. Ráno se mi sice vůbec do školy nechtělo, ale když jsme s kamarádkou dorazily do školy, tak už jsem se smířila s tím, že do té školy jít musím. První hodinu jsme psali test z dějepisu-mám ho úplně naprosto špatně, kdyby vás zajímalo, co z něj budu mít, tak vám to napíšu. Druhá hodina byla matematika, bereme shodnost trojúhelníků, takže nic těžkého. Potom jsme měli dvě hodiny výtvarky a kreslili jsme knihovnu. Zatím to nemám hotové. Moc se mi to nepovedlo, zjistila jsem, že vůbec neumím kreslit postavy a knížky :D.

Zadání 3.kola Grafické a Fotografické soutěže

26. února 2012 v 17:52 | Bebe |  Soutěže
Tentokrát jsem se rozhodla, že udělám znovu fotografické kolo a ve finále bude grafické. V tomto kole bude vaším úkolem vyfotit město. Pokud bydlíte na vesnici, tak můžete vyfotit i vesnici. Prostě to vyfoťte tak, aby na fotce byl alespoň jeden dům nebo třeba silnice. Aby to nebyla jen příroda. Je jedno, jestli bude fotka zase zimní nebo ne, to je na vás.
Fotka bude v rozměrech 400x300 (zhruba), když bude o něco větší, tak to nevadí. Fotky nebudete kopírovat z Googlu a budou vámi focené! Zase můžete fotku trochu upravit v nějakém programu (ne moc). Omlouvám se, ale nic lepšího mě nenapadlo. Kdyby měl někdo nějaký problém nebo dotaz, tak se ptejte do komentářů nebo na mail.


Moje lesky na rty

25. února 2012 v 11:29 | Bebe Sušenka |  Líčení
Ahoj,
pro dnešek mám takovou recenzi a ukázku mých lesků na rty. Nemám jich nějak moc, ale stačí mi. Navíc jsem většinu mých lesků před nedávnem dovypotřebovala a vyhodila. Navíc nechci, abyste mi tu umřeli nudou, takže je jich opravdu jen pár.

Fotky-Mix

24. února 2012 v 17:31 | Bebe |  Ostatní fotky
Přidávám zase pár fotek, většina z nich je z Plzně a Českých Budějovic. Pro větší velikost stačí kliknout na obrázek.

Odpovědi#1

24. února 2012 v 16:13 | Bebe |  Otázky+Odpovědi
V tomto článku jste se mohli ptát na různé otázky ohledně toho, co mám ráda (nebo klidně blogu apod.) Takže tady je první videoodpověď. Budu ráda, když budete průběžně přidávat další otázky, protože mě baví odpovídat na ně. A teď už k otázkám:

•Považuješ FB jako stroj potěšení a komunikace, nebo nebezpečí?
Tak já Facebook mám, ale poslední dobou na něj skoro nechodím, jen když potřebuju něco do školy nebo mám chuť si prohlédnout nové fotky přátel apod. Facebook je podle mě hodně nebezpečný, ale já na něj nedávám nic, co by někdo mohl zneužít, takže si myslím, že je spíš pro komunikaci.
•Jaký styl hudby nejraději posloucháš?
Určitě mám nejradši popovou muziku. Nevadí mi ani rock a mám ráda třeba i jazz. Naopak nemusím Hip hop.
•Nakupuješ jenom značkové oblečení?
Dalo by se říct, že ano. Občas mám nějaký kousek ze sekáče, ale většina z mého šatníku je značkové oblečení.

2.Vyhodnocení Grafické a Fotografické soutěže

23. února 2012 v 16:16 | Bebe Sušenka |  Soutěže
Ahoj! Máme tu druhé vyhodnocení grafické a fotografické soutěže. Vím, že už tu mělo být včera, ale nějak jsem na to zapomněla, přesto jedna soutěžící fotku neodevzdala. Fotky, které jste poslali jsou všechny nádherné a je těžké hodnotit vaše výtvory, když jsou všechny podobně krásné.

Zase připomínám, že ode mě dostanete maximálně 10 bodů (minimálně 0-v případě, že neodevzdáte, takže vlastně minimálně 1). Za anketu dostanou 3 lidé bonusové body-ten, kdo dostane v anketě nejvíc bodů, získá 5 bodů navíc; ten, kdo bude mít druhý největší počet bodů v anketě dostane 4 body navíc a třetí s největším počtem bodů z ankety 3 body navíc.
Tentokrát se to pokusím zkrátit, ne jako minule, kdy byl článek pomalu na 3 stránky..Navíc k těm fotkám toho nemám tolik co říct, buď se mi líbí a nebo nelíbí a něco bych na ní změnila (jestli mě chápete). No jdeme na hodnocení. Je to řazené přesně tak, jako minule (minule jsem to řadila podle toho, v jakém pořadí jste to odevzdali-už to pořadí nebudu měnit).

Ptej se!

23. února 2012 v 6:00 | Bebe Sušenka |  Otázky+Odpovědi
Ahoj, rozhodla jsem se, že budu odpovídat na jakékoli otázky, na které se mě zeptáte. Budete psát otázky dolů pod článek do komentářů a já pak zveřejním článek s odpovědmi. Nebudu to dělat formou videoodpovědi. Můžete se ptát na cokoli (mé oblíbené filmy, co dělám za sport, hudební kapely atd.), budu se snažit odpovídat na všechny otázky. Ale na ty otázky, na které se mi nebude chtít odpovídat nebo nebudu vědět odpověď nezveřejním.
Takže se ptejte!

Sluchátka

22. února 2012 v 6:00 | Bebe |  Ostatní
Ahoj, pro dnešek mám pro vás takové inspirace na různá sluchátka. Budu se věnovat těm velkým přes uši, i těm malým do uší :D. Proberu jejich klady a zápory a ukážu vám moje sluchátka a inspirace z internetu.

Sluchátka jsou v téhle době téměř nepostradatelná, ať už jdeš ven se projít nebo zaběhat nebo jsi ve škole a nudíš se k smrti, hudba ti pomůže se dostat zase do té správné nálady. Jenže pouštět si písničky nahlas před všemi se hodí jen někdy, proto nějaký 'vynálezce' vynalezl nepostradatelnou věc-sluchátka.
Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort