~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Prosinec 2011

Oddělovače-Různé

30. prosince 2011 v 20:31 | bebe |  Grafika
Udělala jsem pár oddělovačů. Nelíbí se mi, nejsou nic extra, ale třeba se někomu budou hodit. Tady jsou:

Bourjois Healthy Mix foundation

28. prosince 2011 v 20:12 | Bebe |  Líčení
Tenhle makeup jsem dostala k Vánocům. Mohli jste si o něm přečíst v článku Vánoce-Dárky.
Co makeup slibuje? Na obalu je napsáno, že projasní pleť o 70%. Pleť je osvěžená a hydratovaná. Obsahuje aktivní ovocné přísady. Vydrží 16 hodin. Nezanechává stopy. Nevím, proč mamka sáhla zrovna po tomhle makeupu, ale asi to bude tím, že upřednostňuje značku Bourjois a má jí moc ráda. Není divu, vždyť má samé skvělé výrobky. Mám zkušenosti s tvářenkou a leskem na rty a teď po Vánocích se moje zkušenost rozšířila o makeup a pudr, o kterém vám napíšu recenzi někdy příště.

Mám/Nemám?

28. prosince 2011 v 18:54 | bebe |  Novinky, nové designy
Hezký večer přeji!
Chtěla bych se vás zeptat, jestli mám dělat nový design nebo ne.Abych řekla pravdu, už se mi tenhle design moc nelíbí.Teda ani před tím se mi tolik nelíbil, ale teď ho přímo nesnáším.Nevím, jestli to máte také tak, ale když mám nový-nějaký pěkný design, hned se mi lépe píší články.Mám větší chuť je psát.Mám z toho větší radost.Sice jsem chtěla udělat nový až na jaře, ale do té doby to asi nevydržím.Nevím, jestli mám něco udělat stejně nebo provést nějakou radikálnější změnu.Chtěla bych se vás na to zeptat.Jaký máte názor vy? Líbí se vám to takhle nebo mám udělat nějakou radikální, pořádnou změnu? Nový design by byl asi modro-růžovo-šedivý, menu by bylo napravo jako teď, ale dala bych určitě jiné logo a pozadí.

MÁM UDĚLAT NOVÝ DESIGN?
Potom ještě jedna otázečka: Mám dělat víc článků do rubriky Líčení, nehty, móda? Do ostatních rubrik mě nebaví tolik psát jako do téhle.Proto bych tuhle rubriku chtěla rozdělit na dvě rubriky a to: Líčení+nehty a Móda.Ale nevím, jestli vás tolik baví to číst.A kdybych udělala tuhle změnu, tak bych asi sjednotila rubriku Seriály a rubriku Filmy, protože tam toho tolik nepřidávám a jsou skoro prázdné.

Top 5 nejlepších mobilů (28.12.2011)

28. prosince 2011 v 9:00 | BebeSůša |  Mobily
Už tu jeden žebříček nedavno byl.Je to tak měsíc.Ale chtěla jsem ho obnovit, protože žebříček se každým dnem mění, tak abyste byli v obraze.Jinak tenhle žebříček je z webu www.heureka.cz, tak kdybyste chtěli, podívejte se tam.
Některé mobily jsou stejné jako v minulém žebříčku.Tak jdeme na to.
Top 1-Sony Ericson Xperia Mini
S tímto telefonem nemám žádné zkušenosti, neznám nikoho kdo by ho vlastnil ani si na něj nikdo neztěžoval.Vlastně neznám moc lidí, kteří by měli mobilní telefon Sony Ericson.V minulém žebříčku byl na třetím místě.Ale je to moje chyba, protože jak je vidět, tenhle mobil je zřejmě moc dobrý, když se vyšplhal na 1.místo naší tabulky.Xperia Mini je dotykový telefon s rozlišením displeje 480x320, 5 Mpix fotoaparátem s bleskem, operačním systémem Android, wifi, e-mailem, výměnými kryty, na internetu jsem našla pouze dvě barvy-černou a bílou.Cena se pohybuje okolo 3300-5200 Kč.Průměrné hodnocení od lidí je 88%.

Téma týdne: Co Vánoce, ale jmelí!

27. prosince 2011 v 16:42 | BebeSušenka |  Téma týdne
Další článek k tématu týdne se jmenuje "Co Vánoce, ale jmelí!" Sice moc nevím, co k tomu napsat, ale zkusím to.
Mám moc ráda Vánoce, je to nejkrásnější den v roce.Nejen, že dostanete spoustu dárků, ale celá ta atmosféra a to, že jste s rodinou pohromadě-jíte večeři, zdobíte stromeček, vyhlížíte Ježíška.Všechno je na nich moc pěkné.Nevím jak vy, ale já mám moc ráda sníh a zimu.
Podle mě jsou tradice například se jmelím úplně zbytečné.Je to jen můj názor, nikomu ho nevnucuji.Myslím, že hlavní je, že se máte o Vánocích pěkně, jste s rodinou, smějete se.Myslím, že na nějakém jmelí nezáleží.Spousta lidí se mnou nebude souhlasit, ale já mám tenhle názor asi kvůli tomu, že tyhle tradice jsme nikdy moc nedodržovali.
Dobře, uznávám-tyhle tradice Vánoce pěkně zpříjemní, ale bez nich bychom se obešli.Za to bez stromečku, cukroví, dárků, Štědrovečerní večeře-bez toho všeho by to nebyly Vánoce.Byl by to obyčejný den, jako každý jiný, akorát se jmelím.

Návštěvnost 9

26. prosince 2011 v 22:51 | Bebe |  Návštěvnost
Návštěvnost za týden od 19.12.-25.12.2011 je:

DenJedinečné návštěvyVšechny návštěvyZobrazení stránek
Pondělí4292148
Úterý4057123
Středa4872253
Čtvrtek4059221
Pátek3984246
Sobota3663106
Neděle4285
111

Vánoce-Dárky

26. prosince 2011 v 14:46 | Bebe |  Ostatní
Ahoj, omlovám se za to, že jsem tu dlouho nebyla a nepsala a v příštích dnech to nebude lepší, ale budu se snažit napsat alespoň něco.Ale teď už k nadpisu článku.Článek nebude nijak originální, protože spousta lidí se teď po Vánocích chce trochu pochlubit a vyfotit dárečky, které dostal.Já do té skupiny také patřím, nechci se chlubit, ale baví mě psát takové články, ve kterých se vám snažím říct, jakou mám z dárků radost a vyfotit vám je.
Vím, že Vánoce nejsou jen o dárcích, ale hlavně o té atmosféře a také o tom, že jste s rodinou-smějete se, jíte spolu večeři (:D), zdobíte stromeček a spoustu dalších úžasných věcí, které prožijete jen na Štědrý den.
Doufám, že jste si je pěkně užili a že se těšíte na příští.Ale to jsem asi jen já takový blázen, který se těší na Vánoce rok dopředu.

Ale teď už k těm dárkům.Budu ráda, když mi napíšete do komentářů, jaké dárky jste dostali a jestli jste z nich měli radost.Chtěla bych vám předvést, jaké dárky jsem dostala já.

TopList

22. prosince 2011 v 19:01 | bebe |  Novinky, nové designy
Dneska jsem na blog přidala TopList.Je úplně dole na stránce.Chtěla jsem ho sem dát už dřív, ale nějak mi to nešlo.Konečně jsem se to naučila, akorát mě štve, že to začalo počítat až od doby, kdy jsem si ho tam dala.Vím, že je to docela jasné, že to nebude počítat od založení blogu, ale je to škoda.
Takže se můžete podívat na to, kolik lidí navštívilo můj blog za den, týden, dohromady a kolik je právě online, ale to znáte.Jinak zítra přidám asi jen jeden článek, uvidím.

22.12.2011

22. prosince 2011 v 16:14 | Vaše Bebe |  Deníček
Další článek bude zase deníček.Dnešek byl úžasný den, tak dobrý, že dlouho už jsem se tolik nenasmála, nepobavila a moje kamarádky jsou prostě nejlepší a jsem ráda, že je mám.Asi jako každý, že? Jsem ráda, že jsem na gymnáziu, na základní škole se mi líbilo o hodně míň a ani si neumím představit, že bych tam dále chodila.Mám hrozně ráda ,,náš" gympl a do budoucna mu moc fandím.I když se naše škola bude slučovat s jiným gymnáziem (za to nejsem ráda), tak doufám, že se tolik nezmění a bude to pořád moje školička, do které se budu těšit i o prázdninách-myslím na kamarády, ne na učení.Hodně jsem se toho tam za ty necelé dva roky naučila a našla spoustu nových a dobrých, spíš skvělých kamarádů nejen z naší třídy, ale i z vyšších ročníků.Máme tam bezva lidi i když samozřejmě nějaký ten jedinec, kterého nemusím se tam taky najde.

Novinky na blogu

21. prosince 2011 v 14:44 | Bebe |  Novinky, nové designy
Ahoj!
Omlouvám se, že jsem dva dni nepsala, nějak nebyl čas.Chtěla bych vám v tomto kratičkém článku říct zase dvě menší změny.jsou určitě k lepšímu a lépe se zde vyznáte.Jedná se zase o menu, ve kterém znovu přibyly dvě položky.Dřív než vám je povím, bych vám ještě řekla, že po Vánocích (o prázdninách) tady tak týden nebo šest dní nepřibydou žádné články.Ještě to nevím jistě, ale radši jsem vám to řekla.Tak jo a jdeme na ty změny:

Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort