~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Září 2011

Bužírky-kulaté

28. září 2011 v 18:41 | bebe |  Bužírky
Tento článek bude o výrobě bužírek.Já sama nejsem až takový odborník, takže to bude hlavně takové ,,základní bužírkování".Pokusím se vás naučit pléct hranaté a kulaté bužírky, tak snad se to alespoň trochu povede...
KULATÁ BUŽÍRKA
1.Vyberte si 2 barvy bužírek které se vám líbí, nebo pokud chcete jednobarevnou bužírku, taky může být.Obě bužírky si přiložíme začátky a konci k sobě a přeložíme a uděláme jednoduchý uzlík, velký nebo malý- jak potřebujete.Takhle:


Nástěnka

14. září 2011 v 16:23 | bebesůša |  Koníčky
Další článek je o tom, jak vyzdobit nástěnku nebo jak ušetřit místo, aby se tam něco vešlo...
barva:
Nejdřív si rozmysli, jestli bude tvá nástěnka v jedné barvě nebo bude prostě všelijak barevná.Jestli sis zvolila, že chceš mít barevnou nástěnku tak tady je pár tipů:
•barevná nástěnka- vyber si několik barev krepáků, které použiješ na pozadí tvé nástěnky, nejlepší jsou tak 3 nebo 2-taky podle toho jak máš velkou nástěnku.Krepák si odměř a ustřihni tak, aby na nástěnce nikde nepřečuhoval ani nebyl moc malý- na tom celkem záleží.Když budeš mít pokrytou celou nástěnku třeba třemi barvami krepáku, tak jsi s barevným pozadím hotova.
poznámka: nedělej pozadí zase moc barevně, jako třeba 10-ti barvami, protože pak na nástěnce nebude vidět skoro nic jiného!


Reklamy

14. září 2011 v 15:44 | bébésůšá |  Ostatní
Tady je spešl článek na všechny vaše reklamy. Pište sem žádosti o hlasy, 'jukni na můj blogísek' a podobné - znáte to. Ráda vám dám na blog komentář, ráda zahlasuji. Reklamy v jiných článcích většinou ignoruji, takže se snažte je psát pouze sem!

↓REKLAMY↓

Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort