~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Protivný sprostý holky

10. srpna 2011 v 19:28 | Bebe |  Filmy
Mám hrozně moc ráda film Protivný sprostý holky..Už jsem ho viděla nejmíň 10x a včera zase :D. Taky se mi celekm líbí dvojka, která neměla zdaleka takový úspěch jako zmiňovaná jednička, je hlavně úplně jiná, ale přesto si myslím, že stojí za to se na ní mrknout. Dnes mám tedy pro vás děj a informace o filmu (předpokládám, že už Protivný sprostý holky asi všichni viděli, ale co kdyby ne...)

Informace o filmu:
•Komedie/Drama
•Země: USA, Kanada
•Rok: 2004
•Délka: 93 minut
•Režie: Mark Waters
•Hrají: Lindsay Lohan, Tina Fey, Lizzy Caplan, Lacey Chabert, Rachel McAdams, Tim Meadows a další.


Děj:
Cady Heron měla určitě neobvyklé dětství. Její rodiče jsou zoology a spolu s nimi žila 15 let v africké džungli a naučila se tak všechny techniky přežití a ztotožnila se s tamějším stylem života. Po domácím vyučování mezi slony a gorilami se ale musí vypravit studovat na střední školu do velkoměsta, a tak si jistě dovedete představit, jaké budou následovat perné i humorné situace mladé "Afričanky" ve městě. Nicméně na škole se seznámí s dětmi Damianem a Janis. Brzy se ovšem setká také s třemi nafoukanými a zároveň velmi oblíbenými dívkami - Reginou, Gretchen a Karen - které Cady zasvětí do městského stylu života a jejich skupiny vůbec. Hlavní hrdinka se ale chce stýkat hlavně se svými prvními přáteli a neví pro koho se rozhodnout. Celá situace se vyhrotí ve chvíli, kdy Cady začne chodit s Aaronem Samuelsem, bývalým přítelem Reginy. Ta si to samozřejmě nenechá líbit a rozhodne se jako pravý samolibý teenager, že začne s Aaronem opět chodit. Když toto zjistí Cady, rozhodne se už s "nafrněnou" Reginou rázně skoncovat, a tak společně s Janis a Damianem vymyslí přímo ďábelský plán, jak se pomstít. (oficiální text distributora)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

♥klik:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort