~Pozastavení~
Občas tu bude nějaký článek.
Podrobnosti zde

Srpen 2011

Mobil-Nakonec Galaxy Ace

31. srpna 2011 v 16:36 | bebe |  Mobily
Tak je to tu. Dostala jsem nový mobil, jak už jsem psala měl to být Samsung Galaxy Ace nebo ZTE Blade- takže nakonec vyhrál Samsung a pořádně jsem si ho užila, hrála jsem si s ním celý den i včera prostě pořád a je to můj miláček, je opravdu nádherný, moc se mi líbí...kdyby jste si někdo nemohl vybrat mobil, tak tenhle všem doporučuju!!

Fotky z Šumavy

12. srpna 2011 v 15:55 | BebeSůša |  Fotky přírody
Pár fotek z Šumavy:

Nový mobil

12. srpna 2011 v 15:38 | BSůša |  Mobily
V září mám narozky, takže jsem se rozhodla, že si budu přát nový mobil...ale jaký?
Nejdřív jsem chtěla Nokii C5-03 nebo Samsung Star 2, ale potom jsem zjistila, že ani jeden z nich nemá Android, což je trochu blbý.Potom jsem narazila na Samsung Galaxy Ace, který mě překvapil svým nádherným designem, ale už mě moc nepřekvapil svojí cenou.Je totiž poměrně dost vysoká ( 4700-7000 Kč), když jsem hledala dál, tak jsem objevila Orange San Francisco, který mě stejně jako Samsung překvapil svým elegantním provedením a dokonce i cenou, která se pohybuje okolo 4000 Kč.Jenže má malý (no spíš velký) háček-neprodávají ho v ČR :( .Proto asi přesvědčím rodiče, aby mi Galaxy Ace přece jen koupili.Kdyby jste někdo nějaký z nich měli tak mi prosím napište, budu moc ráda.
OR ?


Nehty-Třpytivý lak

12. srpna 2011 v 13:43 | bs |  Nehty
základ pěkných nehtů- třpytivý lak a bezbarvý lakUsmívající se
to je můj názor (nemám moc ráda na nehtech výrazné, neonové nebo extra třpytivé barvy)
jestli si to taky myslíte, klidně si udělejte podle tohoto postupu taky takové nehtíky:
postup:
Nehty natřete bezbarvým lakem nebo třeba nějakou hodně jemnou barvičkou, nechte zaschnout.Potom vemte lak se třpytkami (prodávají se různé barvy třpytek, já mám od S-he s modrými a fialovými třpytkami-ten modrý je méně výrazný a fialový o něco víc) a natřete horní část nehtu (viz obrázek)


Šmoulové

11. srpna 2011 v 10:32 | bebe |  Filmy
Nedavno přišel do kin animovaný film Šmoulové. Já na ně jdu dneska.Mám ty malý modrý prďoly strašně ráda, proto vám sem o nich něco napíšu a přidám zase pár foteček...
Taky už jste někdo byl nebo půjdete na Šmouly?

The Mentalist(Mentalista)

10. srpna 2011 v 21:21 | BebeSůša |  Seriály
taak...sledujete někdo? Já si nemůžu pomoct, ale hroozně moc mě to baví.
Mentalista:
•The Mentalist se vysílá na stanici CBS od 23.září 2008.Nyní pokračuje druhou sezónou.

The Mentalist je americký kriminální seriál o mentalistovy Patricku Jane, který pomáhá svými schopnostmi vyšetřovatelům z CBI (California Bureau of Investigation).
příběh:
Patrick Jane si získal nemalou popularitu svým působením jako médium kdy umožňoval za nemalé peníze lidem promlouvat se svými zesnulými bližními. Tento život mu přinášel vše, po čem toužil: Slávu, peníze, ale i lásku své ženy a malé dcerky.
Při jednom z televizních vystoupení oznámil, že pomáhá policejním složkám s případem sériového vraha známého pod přezdívkou Red John a vylíčil jeho nelichotivý psychologický profil. Tím však na sebe upoutal pozornost o kterou nestál: Red John zabil jeho manželku a dceru.
Zdrcený Patrick Jane se rozhodl opustit svůj život a přidat se k CBI aby mohl pracovat na případu Red Johna


Nevíš co číst?

10. srpna 2011 v 21:01 | Bebe |  Knížky
Nevíš co bys četla?
Mám pár tipů:

1.Pejsek ve sněhu- Pro milovníky nejen psů, ale i všech zvířat a pro lidi, kteří mají rádi smutné knížky...
2.Vítěz bere vše- Knížka HLAVNĚ o koních ale taky o dvou 15-ti letých dívkách...
3.Zombie blondýny- V podobném smyslu jako Twillight...
4.Čtyři a půl kamaráda- Možná že spíš pro kluky, ale mně se celkem taky líbí...

fotečky:


Skákací boty

10. srpna 2011 v 20:19 | bebe |  Koníčky
Skákací boty...už jsem taky před pár týdny skákala, ale moc mi to nešlo, nechápu jak to ti borci dělaj. Každopádně je to zábava i když na tom třeba moc neumíš.Na Hluboké n.Vlt. jsem skákala já a můžeš si je půjčit na půl hodiny asi za 100,- myslím, ale nechci si vymýšlet, prostě tak nějak. Půl hodina na skákacích botách uteče, takže myslím, že se nemusíš bát, že je to na dlouho.
A teď k samotným SB (omlouvám se za zkratky):
Skákací boty byly patentovány roku 1999 Němcem Alexandrem Böckem a to pod názvem Powerskips.Taky se jim říká sedmimílové boty.Jde o konstrukci upevňující se na nohy, vybavenou pružinami o různé tuhosti (v závislosti na váhové kategorii). Skákací boty tak umožňují rychlý běh, skákání nebo různé akrobatické kreace a využívají se také jako doplněk k jiným sportům.

fotky:

Divoška (Puberťačka)

10. srpna 2011 v 19:54 | BebeSušenka |  Filmy
Já se musím bez mučení přiznat, že jsem ten film viděla asi desetkrát. Nejlepší na tom je, že se na něj dívám pořád znova a dívám se na něj ráda znova! A vůbec mě ani po tolika zhlédnutích nepřestává bavit. Už jste ho taky viděli? Pokud ne, zkuste si o něm v následujícím článku něco málo přečíst..

Protivný sprostý holky

10. srpna 2011 v 19:28 | Bebe |  Filmy
Mám hrozně moc ráda film Protivný sprostý holky..Už jsem ho viděla nejmíň 10x a včera zase :D. Taky se mi celekm líbí dvojka, která neměla zdaleka takový úspěch jako zmiňovaná jednička, je hlavně úplně jiná, ale přesto si myslím, že stojí za to se na ní mrknout. Dnes mám tedy pro vás děj a informace o filmu (předpokládám, že už Protivný sprostý holky asi všichni viděli, ale co kdyby ne...)
Chystám: recenzi na matující krém Balea s limetkami; doporučení na šťávu Essence mojito; Co nového jsem si přivezla z Ameriky, zbytek fotek z USA, Recept na dort